Гуртожиток ліцею – комфортні умови проживання!

Гуртожиток ДНЗ «Мелітопольський ПАЛ» призначений для проживання на період навчання іногородніх учнів, а також учнів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання. ДНЗ «Мелітопольський ПАЛ» гарантує надання місць для поселення в гуртожитку іногороднім учням 1 курсу навчання. Гуртожиток знаходиться на території ліцею за адресою: м. Мелітополь, вул.О.Невського 83, поруч з остановкою громадського транспорту «вул. Грецька» та у 15 хв. ходьби  від автостанції Мелітополь – 2.

Умови проживання

Гуртожиток коридорного типу: кухня, туалети, умивальна кімната та душова – на поверсі. Кухня обладнана сучасними електроплитами, микрохвильовими печами, електрочайниками. Кімнати розраховані на 6 осіб. У кімнаті є ліжка, прикроватні тумби, шафа, стол, стільці, дзеркало, холодильник. Гуртожиток забезпечує мешканців спальним інвентарем (подушка, матрац).  До послуг учнів спортивні гуртки: баскетбол, футбол, волейбол та настільний тенис. Швидкісний безкоштовний безлімітний Інтернет. Поруч із гуртожитком розташований продуктовий магазин. У гуртожитку є цілодобова охорона, діє пропускна система. Гуртожиток ліцею має власне учнівське самоврядування, яке представлене Учнівською Радою гуртожитку. Учні, які поселені до гуртожитку, повинні знати і суворо дотримуватися «Положення про гуртожиток», «Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку» та умов Договору про надання послуг з проживання учнів в гуртожитку.

 Умови поселення

Договір про надання послуг з проживання укладається на навчальний рік під час безпосереднього заселення в гуртожиток. Детальну інформацію можна отримати у вихователя гуртожитку за тел.: 068 64 78 761 – Тутова Ольга Вячеславівна. Ви маєте можливість особисто ознайомитися з умовами проживання, відвідавши гуртожиток, попередньо домовившись про зустріч.