Викладач Ганна Бут в трійці фіналістів номінації «Вчитель громадянської освіти».

Третього жовтня в столиці оголосять імена переможців премії Global Teacher Prize Ukraine. Серед них може і має бути викладач ДНЗ «Мелітопольський професійний аграрний ліцей» Ганна Бут. Вона – в трійці фіналістів номінації «Вчитель громадянської освіти».

ссилка для голосування https://tsn.ua/special-projects/Global_Teacher_Prize_Ukraine-2021/

Цього року, як розповідав Mелітополь.City, наше місто на престижному конкурсі педагогічної майстерності Global Teacher Prize Ukraine заснованої ГС «Освіторія», представляє Ганна Бут.

17 років Ганна Вікторівна віддала роботі в освіті, останні з яких викладає в аграрному ліцеї біологію, громадянську освіту, екологію, німецьку мову та художню культуру. Її успіхи оцінили організатори національної премії, включивши до переліку ТОП-50 кращих педагогів країни. На жаль, в десятці фіналістів, які боротимуться за головний титул, ім’я нашої землячки ми не побачили. Та вона вважає, що сама участь в конкурсі вже є винагородою і поштовхом для наступних досягнень.

– А я, навіть, мріяти боялася потрапити в ТОП-50! – написала на сторінці проекту Ганна Бут після оголошення ТОП-10. – Я настільки щаслива! Це, повірте мені, здивувало Всесвіт! Global – ви врятували мене від вигоряння. Я йтиму з високо піднятою головою далі, роблячи те, що підказує серце!

Ганна Бут - фіналіст номинації Ганна Бут – фіналіст номинації

Та вчора, 17 вересня, представники Global Teacher Prize Ukraine порадували мелітопольців новиною про те, що Ганна Бут потрапила до трійки фіналістів в окремій номінації.

– Вчителі, що не тільки формують в учнів національну самосвідомість, громадянську позицію та сучасні світоглядні орієнтири, але й Мріють, Надихають та Змінюють! Це Ганна Бут, Василь Дяків та Леся Юрчишин, – такий пост розмістили організатори. – Саме вони увійшли у ТОП-3 спеціальної номінації «Вчитель громадянської освіти» GTPU 2020, яку ми запустили у партнерстві з USAID/ENGAGE Програмою сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. А найкращого вчителя громадянської освіти оголосимо разом із іншими переможцями 3 жовтня під час церемонії Global Teacher Prize 2020! Він або вона отримає: найсучасніший ноутбук; поїздку на Всесвітній економічний форум 2021 року в Давосі; можливість стати голосом громадянської освіти.

  • Найкращі вчителі Мріють, Надихають та Змінюють!

Ганна Бут нам зізналась, що квитки до Києва в неї вже на руках. Відомо, що 3 жовтня вчителів вітатимуть біля Арки дружби народів.

– Як би світ знав, через які терни я йшла до вчительства (студентство, школа-інтернат), він би сказав: так мало бути, – поділилась Ганна Вікторівна. – Шкода, що я не можу сказати нічого більше. Я вже здобула перемогу! Маю надзвичайно талановиту, креативну доньку, цілу армію синочків-соколиків. А це – ого-го, яка перемога! Я обожнюю цей світ! Щиро вдячна Господу, моїй доньці за віру у мене, отцю Колеснику Валерію за щонедільне благословення на усі мої справи і усім, хто підтримував мене, і заважав мені робити свої справи – це загартовує! Я до цієї номінації йшла з 22 листопада 1971 року… Знала, що йду правильним шляхом, цінуючи кожну живу душу, обожнюючи свою землю. Моя мрія: Україна в Україні, життя без пошестей, знущань, сліз. Скажу про себе: від сьогодні – я не плачу! Я – вільна!

посилання на статтю https://mltpl.city/articles/100862/vchitelka-z-melitopolya-ganna-but-v-trijci-finalistiv-okremoi-nominacii-prestizhnoi-premii-