Еко- сумка збереже природу!

Так вважають учениці нашого ліцею, які навчаються за професією «Швачка». Цілий місяць дівчата займалися цим соціальним проектом: розробляли дизайн,  добирали тканину, розкроїли та зшили майже 100 еко-сумок, з метою привернути увагу жителів міста до проблеми забруднення навколишнього середовища.

В багатьох країнах діє обмеження на використання поліетилену, що пов’язано з тією шкодою, яку цей матеріал завдає екології. Навіть в Європі, де певні обмеження на використання поліетилену застосовують вже багато років за рік збирається близько 1 млн. тонн таких відходів, термін розкладання яких  більше сотні років. А в океанах утворюються цілі сміттєві острови, які добре видно з супутників і вони настільки величезні, що їх уже називають “сміттєвим континентом”. В Україні побутовий пластик практично взагалі не утилізується. А середньостатистичний українець використовує близько 500 одноразових поліетиленових пакетів в рік, які потім просто відправляються на звалище.

Сьогодні, 25 квітня в парку культури та відпочинку ім. Горького пройшла благодійна еко акція «Еко- сумка збереже природу!» під час якої можна було безкоштовно отримати стильну лляну сумочку з логотипом Мелітопольського аграрного ліцею!!! Дівчата вважають що ця  акція обов’язково приверне увагу жителів міста до проблеми забруднення природи.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Лілія Дядькова