“Небесна сотня”

“Небесна сотня в вирій відлетіла” – документальний фільм, який учні переглянули під час години пам’яті. 
Запалені свічки, паперові янголи і багато запитань та важкого мовчання…
20 лютого у нашому ліцеї ми разом з учнями провели не просто годину пам’яті, ми зазирнули у вічі загиблих, просячи у них вибачення та дякуючи їм за відстояну гідність. Важко… Учням, викладачам, майстрам… В країні відстоюється Соборність! Ми розуміємо одне  – коли ми разом, ми непереборні!

О 13:00 ми завітали до Мелітопольського міського краєзнавчого музею де відбувся патріотичний урок, присвячений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні «Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити…».

В ході патріотичного уроку говорили про те, що історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.
Саме про події лютого 2014 присутні мали змогу переглянути декілька відео-фрагментів. 
Кожного дня, щогодини завдяки солдатам – відчайдухам, серед яких і наші славні земляки Україна виборює право бути незалежною, вільною державою. Але таке право дається невимовно тяжко. І сьогодні, за мрію мати власну суверенну державу, гинуть українські солдати.
Наприкінці зустрічі присутні зробили висновок, що безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!»

Викладач: Г.В. Бут