Випускний 12-ї групи

13 лютого 2019 року в нашому  ліцеї відбувся черговий випуск учнів 12-ї групи за професією «Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів категорія «С»».

Сьогодні ми живемо в країні, яка відкриває перед молоддю необмежені можливості для набуття будь-якої професії. Сучасне суспільство потребує від професійної освіти формування у молоді здатності відповідати вимогам часу, компетентності та мобільності на ринку праці, громадянської позиції, налаштованості на саморозвиток і навчання впродовж усього життя.

Саме такими і є наші кваліфіковані випускників 2019 року, які з понад 6 тисяч професій, що існують сьогодні у світі, вибрали свою – професію автослюсаря.

На урочистостях були присутні батьки, колектив ліцею, друзі випускників. Багато гарних слів та побажань почули винуватці нашого свята. За вагомі успіхи у навчанні, за активну участь у художній самодіяльності, спортивно-масовому житті ліцею окремі учні були нагороджені грамотами та подяками.

Ще раз вітаємо наших випускників та бажаємо їм легкої дороги в житті, мудрості у прийнятті рішень та успіхів у всіх починаннях! В добру путь!

Кер. гуртків Рудова І.В.