Ми вірні сини і доньки твої, України!

З метою виховання у підлітків духовно–моральних  цінностей, чуйності, любові, милосердя щорічно у нашому ліцеї  проводиться волонтерська робота.  До участі у волонтерському рухові залучаються всі бажаючі учні та педагогічний колектив ліцею. Так, наприкінці жовтня в  нашому  ліцеї  за ініціативи учнівського самоврядування розпочалася акція по збору допомоги військовослужбовцям, що знаходяться в зоні проведення Операції об’єднаних сил, до Дня Збройних сил України.  Відповідальними за збір необхідних речей   виступили  голова Ради  учнівського самоврядування Андрусеник Деніс  та заступник голови РУС Пірожук Анастасія.
За час проведення акції були три маскувальні сітки, придбано ліків на одну тисячу двісті гривень, два прапори та 130 мішків для окопів на передові ООС. Далі зібрана допомога була відправлена безпосередньо бійцям.

Педагоги та учні ліцею, підтримуючи бойовий дух та нестримне бажання бійців  Операції об’єднаних сил захищати та оберігати нашу неньку Україну, вітають всіх захисників України з Днем Збройних Сил, бажають швидкого повернення до родин та миру  на нашій землі…

Голова волонтерського руху:  Бут Г.В.