Моя українська, гордосте моя!

З 5 по 9 листопада  у нашому ліцеї проходив Тиждень української мови та літератури. У його рамках було проведено безліч заходів. Так, 5 листопада пройшов конкурс логотипів «Українська – це модно!» переможцями стали: Катков Віктор, Мілєв Денис та Андрусеник Денис. Учні гуртка «Дивослово» протягом тижня на перервах проводили «Мовні цікавинки». 6 листопада відбувся «Вернісаж мовно-літературних кросвордів, ребусів, загадок». У конкурсі селфі (на фоні українських написів) найактивнішими були  учні навчальної групи №8. Цікаво пройшов конкурс-захист учнівських презентацій «У мові – вся доля народу», переможцями стали учні групи № 8 – Антіпін Ельмір та Килисов Микола.

Найбільше запам’яталася екскурсія до Мелітопольського краєзнавчого музею, де учні навчальних груп №№ 10,7 ознайомилися з вишивками з колекції Д. Яворницького та  брали участь у квесті – «Вивчайте історію рідного краю!».

    Також у нашому ліцеї 9 листопада відбувся І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, під час якого учні мали змогу позмагатися та показати, хто є кращим знавцем рідної мови. Переможцем стала учениця навчальної групи № 6 Тарасюк Валерія.

Учні, викладачі та майстри виробничого навчання  долучилися до написання Всеукраїнського радіо-диктанту національної єдності, гаслом якого були слова: «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

Нетлінним скарбом історії називають національну мову і літературу, що передається від покоління до покоління, об’єднує минуле й прийдешнє. Учні зробили висновки, що мова – це душа мільйонів українців, загартована історією і відточена творчістю письменників.