«Ми нащадки славетних козаків»

12.10.2018р. в  Мелітопольському професійному аграрному ліцеї відбувся спортивно – патріотичний захід «Ми нащадки славетних козаків» присвячений дню Захисника Вітчизни та Покрови Пресвятої Богородиці.

День Захисника України – свято що визначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

На спортивному майданчику ліцею відбулося урочисте відкриття заходу, на якому були присутні адміністрація ліцею, викладачі, майстри виховного навчання та учні, також були запрошені в якості гостей школярі міста.

На початку змагань виступив учень ліцею Ткачук Єгор,  який майстерно підіймав та перекидав гирі, також робив це на осліп.

Програма заходу включала в себе змагання серед груп ліцею і була поділена на спортивну та патріотичну частини.  В спортивній частині учні змагалися в естафеті, перетяганні канату, влучності та силі в штовхані  гирі. В патріотичній частині учні будували курінь, готували куліш та на швидкість одягали козацьке вбрання.

Учням дуже сподобалися, вони активно приймали участь в конкурсах, показали швидкість, силу, витривалість, злагодженість дій в командах і прагнули перемоги.

В  кінці заходу були підведені підсумки змагань та визначені переможці: перше місце у загальному заліку змагань зайняла команда навчальної групи №6, друге місце команда навчальної групи №5,  трете місце зайняла команда навчальної групи № 10. Переможці були нагороджені грамотами та призами.

Свято вдалося на славу!

Учасники змагань довели, що вони насправді є нащадками славетних козаків.