“Сріблястий дзвоник нас покликав знову”

3 вересня 2018 року у Мелітопольському професійному аграрному ліцеї відбулось традиційне, але кожного року неповторне, свято – День знань! Урочиста лінійка надихнула на особливу атмосферу свята, поєднуючи радість і смуток, тривогу і гордість у учнів та їх наставників, батьків і всіх гостей. Щирими оплесками зустрічали старшокурсники учнів першого курсу, які трохи несміливо крокували святковим майданчиком.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулися: директор навчального закладу Володимир Федорович Миц та заступник директора з навчально-виховної роботи Лілія Геннадіївна Дядькова.

Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі слова. Співами вітала першокурсників їх старша колега – Тітенко Євгенія. Запрошений гість – Лещенко Дмитро, зачарував усіх присутніх своєю грою на саксофоні.

Розпочався навчальний рік першим уроком – «Україна – європейська країна». Учні говорили про цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об’єднують нашу державу, про історичну долю України, про героїку сучасних захисників.

Мелітопольський професійний аграрний ліцей вітає всіх учнів і колег із початком вдалого підйому сходинками знань, бажає нових досягнень і перемог!