І першим було слово…

З 9 по 13 листопада  у нашому ліцеї проходив Тиждень української мови та літератури. У його рамках було проведено безліч онлайн-конкурсів:  відеотвір «Лист Святому Миколаю», найкращий оберіг в стилі векторної графіки «Молитва за Україну» та інші. Здобувачі освіти навчальних груп №15,7 брали активну участь у Всеукраїнському конкурсі «Слово до слова» від проекту «На Урок». Дипломи переможців отримали Яковенко Руслан (учень 15 групи)  та Степура Микита (учень 7 групи). 

Також у нашому ліцеї  9 листопада відбувся І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, під час якого учні мали змогу позмагатися та показати, хто є кращим знавцем рідної мови. Переможцем став учень навчальної групи № 7 Скалига Микита. 

9 листопада (за умов дистанційного навчання) учні та викладачі  долучилися до написання XX ювілейного  Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. 

Усією ліцейною спільнотою ми склали шану рідній мові. Учні змогли проявити свої творчі та розумові здібності, яскраво продемонстрували великий патріотизм до рідного слова.

                                                                                                       Викладач Кірей Юлія