Тиждень інформатики

З 3 по 7 лютого 2020 року в ліцеї  проходив  «Тиждень інформатики». Актуальність проведення «Тижня інформатики» полягає в тому, що даний захід вдало поєднує ігрові та навчальні моменти, показує значущість і роль інформатики в сучасному динамічному суспільстві, сприяє розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, кмітливості, винахідливості.

У рамках тижня було проведено  конкурси: учнівських робіт з інформатики, на кращий малюнок, кросворд, ребус, загадку, вірш, що має відношення до інформатики, змагання на швидкість управління мишею, змагання на швидкість редагування тексту, «Найкращий знавець інформаційних технологій», «П’ятнадцятка», «Придумай назву» переможцем якого стала викладач Бут Ганна Вікторівна.

На дошці оголошень були оформлені виставки: «Цікава інформатика», «Безпека в Інтернеті», «Інформаційні технології майбутнього». У середу, 5 лютого, відбулася гра  – змагання «INFOQUEST»  активними учасниками якої були  команди  навчальних груп №1, 5 і 7.  Дружня робота та зосереджене виконання завдань принесли перемогу команді навчальної групи № 1. У четвер, 6 лютого,  всі бажаючі брали участь в олімпіаді з інформатики.

На протязі тижня учні переглянули відеофільми «Комп’ютери майбутнього» ,  «16 цікавих фактів про мережу Інтернет».

Команди переможців та найактивніших учнів було нагороджено грамотами та солодкими призами.

Викладач Юлія Горбачова