Запобігання насильству по відношенню до дітей

27 листопада 2019 року у Мелітопольській службі у справах дітей проведено круглий стіл  з питань протидії та запобігання насильству по відношенню до дітей.

У заході взяли участь представники відділу у справах сім’ї та дітей управління соціального захисту населення Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області, відділу охорони здоров’я, управління освіти, представники навчальних  закладів професійно-технічної освіти, вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, інтернатних закладів, а також, представники БО БФ «Все можливо», ГО «Офіс розвитку громади», БО «Позитивні жінки».

Під час заходу  обговорено питання щодо законодавчої бази, здійснення співпраці організацій-партнерів та актуальних питань в цьому напрямку.

Всі учасники круглого столу отримали друковану продукцію відповідного спрямування  з інформацією щодо суб’єктів, їх контактними телефонами та адресами. 

Захід проведено в  рамках міської програми «Захист прав дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують особливої уваги та профілактики правопорушень серед дітей»