Забуттю не підлягає

Урок-роздум “Україна пам’ятає” було проведено у нашому ліцеї  25 листопада 2019 року. Усі учні запалили свічки пам’яті за загиблими від голоду людьми.
Після перегляду відеосвідчення, наданого командою  #gdignity#gdignityUkraine ми надали слово гостю нашого заходу, завідувачу кафедри історії МДПУ, доценту кафедри, доктору історичних наук, професорові Олександру Миколайовичу Ситнику. Учні ставили запитання, роздумували над тим, як страшно, коли принижувалася гідність людини. Мільйони людей забрав голодомор.      

Наприкінці всі разом розглянули мапу незабудок, створену напередодні за ідеєю Михайлової Н.В., які символізують те, що жоден із нас і тих, хто буде після нас, ніколи не забудуть ті страшні сторінки нашої історії. Волохов Єгор та Рош Ірина створили постер “Україна пам’ятає”. А ще один арт-об’єкт  у процесі ограновування… Утім, ключовою ідеєю всіх наших шедеврів – це пам’ять. Бо всі жертви Голодомору мають залишитись у нашій пам’яті! Так само, як і не бути забутими та пробаченими їхні кати.

Викладач Бут Г.В.