Усе минає, а слово залишається

З 4 по 8 листопада  у нашому ліцеї проходив Тиждень української мови та літератури. У його рамках було проведено безліч заходів: відеоурок «Біля витоків української писемності», конкурс  селфі (на фоні українських написів), вернісаж мовно-літературних ребусів, мовний тюнинг «А я пишу рідною так…», захист учнівських презентацій «У мові – вся доля народу». Учні гуртка «Дивослово» протягом тижня на перервах проводили філологічний водевіль «У тенетах суржика».

Також у нашому ліцеї 7 листопада відбувся І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, під час якого учні мали змогу позмагатися та показати, хто є кращим знавцем рідної мови. Переможцем став учень навчальної групи № 8 Антіпін Ельмір.

 8 листопада вся ліцейна родина долучилася до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, а найкращі знавці з української мови на чолі з викладачем Кірей Ю. В. брали участь в інтерактивній грі «Мовознавчий двобій» між учнями ПТО м. Мелітополя, яка відбулася у міській бібліотеці  ім. Ю. Лермонтова.

Усією ліцейною спільнотою ми склали шану рідній мові. Учні змогли проявити свої творчі та розумові здібності, яскраво продемонстрували великий патріотизм до рідного слова.

                                                                                                       Викладач Кірей Ю.В.