«Формування професійних компетентностей учнів ліцею шляхом впровадження соціально-педагогічних технологій»

         Педагогічний колектив ліцею працює над реалізацією  проблемної теми «Формування професійних компетентностей учнів ліцею шляхом впровадження соціально-педагогічних технологій».

Організовує методичну роботу методист  Варварин Лілія Романівна

В ліцеї працюють методичні комісії:

  1. Викладачів і майстрів виробничого навчання з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів (категорії «В» і «С»)» у складі:

Голова комісії:    Чалий О.В.

Члени комісії: Бахмач Д.Ф. – майстер виробничого навчання практичного водіння автомобіля;

Герус С.А.  – майстер виробничого навчання;

Дубонос О.О. – викладач професійно-теоретичної підготовки;

Зосенко І.В.- майстер виробничого навчання практичного водіння автомобіля;

Зрумова Н.І.- майстер виробничого навчання;

Коваль В.Б. – майстер виробничого навчання практичного водіння автомобіля;

Іваненко О.М. – майстер виробничого навчання практичного водіння автомобіля;

Панайотов П.С.- майстер виробничого навчання;

Пасохін О.Б. – майстер виробничого навчання;

Поволоцький А.П. – майстер виробничого навчання.

2. Викладачів  і майстрів виробничого навчання з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» у складі:

Голова комісії:                 Вовк Ю.А.

Члени комісії: Дашкін В.Р. – майстер виробничого навчання;

Стасенко С.М. – майстер виробничого навчання.

  1. Викладачів і майстрів виробничого навчання з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» у складі:

Голова комісії:              Коваль В.Ф.

Члени комісії: Коваль В.В.- майстер виробничого навчання;

Савченко О.Л.– майстер виробничого навчання.

 

  1. Викладачів і майстрів виробничого навчання з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Швачка» у складі:

Голова комісії:              Моісеєва С.О.

Члени комісії:        Артьомова Т.Г. – викладач  професійно-теоретичної підготовки

Першина О.Ю.- майстер виробничого навчання.

 

  1. Викладачів і майстрів виробничого навчання з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Машиніст холодильних установок»

Голова комісії:              Скворцов М.О.

Члени комісії: Петченко О.О. – майстер виробничого навчання;

Шалагін В.В. – майстер виробничого навчання.

 

  1. Викладачів з гуманітарної і природничо-математичної підготовок та викладачів з предметів «Захист Вітчизни» і «Фізична культура» у складі:

Голова комісії:              Михайлова Н.В.

Члени комісії: Бут Г.В. – викладач предмету «Німецька мова»;

Горбочова Ю.В. – викладач предмету «Біології і хімії»

Кірей Ю.В. – викладач предметів «Українська мова» і «Українська література»

Сидоров О.В.- викладач предмета «Фізична культура» ;

Ткаченко П.Д. – викладач предмета «Фізична культура» і «Захист Вітчизни»;

Чкан Є.Ю.- керівник фізичного виховання;

Швайко С.О.- викладач «Математики».